fbpx

Vila Hermanos purškiamas namų kvapas Verbena and Grapefruit

28.00

Vila Hermanos kolekcija Clasic. Tai kolekcija, įkvėpta kelionių ir ypatingų prisiminimų Vila Hermanos istorijoje, su išskirtiniais, senųjų tradicijų kvapais.

Vila Hermanos ilgametė patirtis, įgauta per daugelį metų pritaikant naujausias technikas ir gamybos procesus, paskatino juos tapti natūralaus augalinio vaško naudojimo pradininkais, kvapiųjų žvakių pasaulyje. Ši patirtis šiandien Vila Hermanos leidžia išsiskirti kaip vienai iš prestižiškiausių prekių ženklų žvakių ir įvairių formų kvapų difuzorių gamyboje, kurie skirti namams bei komercinei veiklai, išlaikant ypatingus, pozityvius ir ilgalaikius santykius su visais savo klientais. Dekoratyvinės kvapiosios žvakės, difuzoriai ir purškiami kvapai gaminai iš  ypač tyrų bei natūralių medžiagų, laikantis tradicijų ir kokybės standartų, kurie jau tapo Vila Hermanos istorijos dalimi nuo 1884 m.

Klasikinis Verbena and Grapefruit namų kvapas – tai aštrus ir gaivinantis, citrusinis aromatas, kurio ryški kartu karti savybė vasaros kvapams suteikia vėsinančio efekto. Pagrindinė nata: greipfrutas, Kinkanas. Vidurinė nata: apelsinų žiedai, rozmarinai, Verbena. Viršutinė nata: Vetiveris, baltos samanos.

Purškiamas namų kvapas įpakuotas subtilioje, elegantiško dizaino dėžutėje, stiklo buteliuke su sidabro spalvos purkštuku.

Talpa: 125 ml

Rankų darbo, pagaminta Ispanijoje.

Liko 5

Produkto kodas: 750049 Kategorijos: , , , , , , Product ID: 3881

Papildoma informacija

Svoris 0.125 kg