fbpx

Vila Hermanos purškiamas namų kvapas Bulgarian Rose

26.00

Vila Hermanos kolekcija Clasic. Tai kolekcija, įkvėpta kelionių ir ypatingų prisiminimų Vila Hermanos istorijoje, su išskirtiniais, senųjų tradicijų kvapais.

Vila Hermanos ilgametė patirtis, įgauta per daugelį metų pritaikant naujausias technikas ir gamybos procesus, paskatino juos tapti natūralaus augalinio vaško naudojimo pradininkais, kvapiųjų žvakių pasaulyje. Ši patirtis šiandien Vila Hermanos leidžia išsiskirti kaip vienai iš prestižiškiausių prekių ženklų žvakių ir įvairių formų kvapų difuzorių gamyboje, kurie skirti namams bei komercinei veiklai, išlaikant ypatingus, pozityvius ir ilgalaikius santykius su visais savo klientais. Dekoratyvinės kvapiosios žvakės, difuzoriai ir purškiami kvapai gaminai iš  ypač tyrų bei natūralių medžiagų, laikantis tradicijų ir kokybės standartų, kurie jau tapo Vila Hermanos istorijos dalimi nuo 1884 m.

Bulgaria Rose purškiamas namų kvapas sudarytas iš viršutinių pačiulių, santalo ir Ambrete sėklų natų; vidurinės natos iš jazminų, našlaičių žiedų, serbentų. Pagrindinės šilropės, citrinmedžio bei turkiškos rožės natos.

125 ml stiklinis buteliukas su sidabrinės spalvos purkštuku.

Įpakuotas subtilioje, elegantiškoje dėžutėje.

Rankų darbo, pagaminta Ispanijoje.

Liko 6

Produkto kodas: 750043 Kategorijos: , , , Product ID: 3877

Papildoma informacija

Svoris 0.125 kg