fbpx

Wally 1925 namų kvapas SIGNORIA 3000 ml

412.00

WALLY 1925 NAMŲ KVAPAI SIGNORIA

Jubiliejinė „Wally 1925“ kolekcija „90th Anniversary“

 

Nuo 1925 metų Italijoje kuriami prabangūs namų kvapai „Wally 1925“ pasižymi autentiškais gamybos būdais bei unikaliais kvapų natų deriniais.

„Wally 1925“ „Signoria“ primena Florencijos didybę, Renesansą ir nematomą substancijos, kuri, kaip ir auksas, vis dar išlaiko savo vertę – aromato – žavesį.

Caterina De ‘Medici, Lorenzo Didingojo dukra, 1533 m. ištekėjo už Orleano kunigaikščio Henriko Valua ir į Paryžių atsivežė neprilygstamą parfumerį ir alchemiką Renato Bianco, tapusį prancūzų aukštuomenės parfumeriu. „René el Florentin“, kaip prancūzai jį iškart perkrikštijo, vaistažolių meno ir paslapčių išmoko Florencijoje.

Ir būtent ši tobula praeities ir istorijos sintezė, meistriškai persipynusi su dabartimi, sukuria tą magiją ir žavesį, dėl kurių kiekviename „Wally 1925“ buteliuke esantys kvepalai yra unikalūs.

Šioje grožio ir istorijos sintezėje juntama tam tikra magija, padėjusi sukurti unikalų „Wally 1925“ SIGNORIA aromatą, išsiskiriantį auksine spalva, žibuoklių, bergamočių, levandų, gvazdikėlių natomis ir ambros, bei prieskonių natomis.

 

Kvapų šeima: Ambros (pilkojo gintaro), rytietiški kvapai.

Viršutinės natos: Bergamotė, Eukaliptas, Levandos, Pelargonijos, Citrina.

Vidurinės natos: Pačiulis, Vetiverijos, Kvapnieji gvazdikėliai, Žibutės, Rožės.

Pagrindinės natos: Baltasis muskusas, Vanilė.

 

Pateikiama rankų darbo amatininko stiklo buteliuke su brangia etikete 100 ml, 250 ml, 500 ml, 1000 ml, 3000 ml su klasikinio natūralaus bambuko lazdelėmis, kurios skleidžia kvapus. Taip pat ir praktiškame 100 ml ekologiškame purškiklyje, kad šis kvapas visada būtų po ranka, bei 500 ml talpos papildymo pavidalu.

Naudojimo rekomendacijos. Nuimkite butelio dangtelį ir panardinkite visas lazdeles į kvapo buteliuką. Keletą minučių palaikę, apverskite jas aukštyn kojomis. Pakartokite šį procesą tris ar keturis kartus, kol lazdelės sugers kvapą per visą ilgį. Vėliau pakaks lazdeles apversti kartą per dieną – dažniau ar rečiau, atsižvelgiant į kambario dydį ir jūsų poreikius.

 

Kilmės šalis: Italija.

Prie namų kvapų pridedamos lazdelės:

Prie 3 litrų talpos – 12 lazdelių, kurių aukštis 68 cm

Produkto kodas: 740125-8 Kategorijos: , , , , , , , Product ID: 12224

Papildoma informacija

Svoris 3.000 kg

Jums taip pat gali patikti…