fbpx

Wally 1925 namų kvapas Giardino Proibito 250 ml

59.00

Wally 1925 kolekcija 90th Anniversary (jubiliejinė)

Uždraustame sode randame netikėtų dalykų. Įvairi mediena, naudojama kuriant šį kūrinį ir įvairūs prieskoniai, uogos, gėlės, lapai ir mediena. Rezultatas – klasikinis ir diskretiškas kvapas. Namų kvapas GIARDINO PROIBITO – tai DRAUDŽIAMAS SODAS, skirtas visam svajonių sodui, kuriame vaikščiosite, ilgai skaitysite, vėliau kalbėsitės apvynioti tūkstančių ypatingų kvapų. Sodas iki Bario Londono, didelės, šviesios ir atviros žalios zonos. Draudžiamas sodas yra rytietiškų prieskonių labirintas. Tai labirintas, kuriame pasiklystama Kalabrijos bergamočių citrusinėse natose ir šiltame Kinijos bei Indonezijos pačiulių žvaigždinio anyžiaus kvape. Juo papuoškite savo kambarį, namo įėjimą, terasą ar verandos langą. Jei ruošiate vakarienę sode ar terasoje, nepamirškite jos pastatyti likus kelioms valandoms iki svečių atvykimo: sustiprinkite savo augalų kvapus. Pateikiama amatininko stiklo buteliuke su brangia etikete 100ml, 250 ml, 500 ml, 1000 ml ir išskirtiniame 3000 ml „Magnum“ su klasikinio natūralaus bambuko lazdelėmis, kurios skleidžia kvapus. Ir praktiškame 100 ml ekologiškame purškiklyje, kad šis kvapas visada būtų po ranka.

Naudojimo rekomendacijos: nuimkite butelio dangtelį ir visas lazdeles panardinkite į kvapą, leiskite jiems keletą minučių pailsėti ir apverskite aukštyn kojomis. Pakartokite šį procesą tris ar keturis kartus, kol lazdelės sugers kvapą per visą ilgį. Po to pakaks pagaliukų apversti kartą per dieną, mažiau ar daugiau, atsižvelgiant į kambario dydį ir jūsų skonį bei poreikį.

Kvapų šeima: rytietiška, aštri.

Viršutinės natos: gaivus, aromatingas žvaigždėtas Kinijos anyžius, Kalabrijos Bergamotas, Gvatemalos kardamonas, Madagaskaro gvazdikėliai, raudonos Jamaikos uogos.

Širdies natos: pražydęs, aštrus egiptietiškas jazminas, Turkijos rožė, Šri Lankos cinamonas, Indonezijos muskato riešutas, Žibuoklių lapai, Indonezijos pačiuliai, Australijos Sandalvudas.

Pagrindinės natos: Sandal Wood, rytietiška Haičio vetiverija, Mergelių salų kedras, Indonezijos pačiulis, Madagaskaro vanilė, indiškas šafranas.

Pakuotėje 12 lazdelių.

Kiekis: 250 ml.

Kilmės šalis: Italija.

Liko 18

Produkto kodas: 740119 Kategorijos: , , , , , , Product ID: 3935

Papildoma informacija

Svoris 0.250 kg
Išmatavimai 7 × 7 × 18 cm