fbpx

Wally 1925 namų kvapas Ambra Nera 250 ml

49.00

WALLY 1925 NAMŲ KVAPAI AMBRA NERA

Klasikinė „Wally 1925“ kolekcija „Classic“

 

Nuo 1925 metų Italijoje kuriami prabangūs namų kvapai „Wally 1925“ pasižymi autentiškais gamybos būdais ir unikaliais kvapų natų deriniais.

„Wally 1925“ „Ambra Nera“ (it. juodasis gintaras) – išskirtinis rytietiškas aromatas, praturtintas retais prieskoniais, kurie nuves jus į paslaptingų galimybių pasaulį. AMBRA NERA aromatas suteiks jūsų namams tvirtą ir išskirtinį stilių, kuriame skleidžiasi Šecherezados pasakojimai, prabangių rūmų intrigos ir egzotika, apgaubianti geidulinga palaima.

 

Kvapų šeima: medienos, intensyvūs kvapai.

Viršutinės natos: Olandijos kmynai, Šri Lankos cinamonas, Gvatemalos kardamonas.

Vidurinės natos: Tekaso kedras, Taurioji mediena, Australijos sandalmedis.

Pagrindinės natos: Baltasis muskusas.

 

Pateikiama rankų darbo amatininko stiklo buteliuke su brangia etikete 100 ml, 250 ml, 500 ml, 1000 ml, 3000 ml su klasikinio natūralaus bambuko lazdelėmis, kurios skleidžia kvapus. Taip pat ir praktiškame 100 ml ekologiškame purškiklyje, kad šis kvapas visada būtų po ranka, bei 500 ml talpos papildymo pavidalu.

 

Naudojimo rekomendacijos. Nuimkite butelio dangtelį ir panardinkite visas lazdeles į kvapo buteliuką. Keletą minučių palaikę, apverskite jas aukštyn kojomis. Pakartokite šį procesą tris ar keturis kartus, kol lazdelės sugers kvapą per visą ilgį. Vėliau pakaks lazdeles apversti kartą per dieną – dažniau ar rečiau, atsižvelgiant į kambario dydį ir jūsų poreikius.

 

Kilmės šalis: Italija.

Prie namų kvapų pridedamos lazdelės:

Prie 250 ml talpos – 12 lazdelių, kurių aukštis 35 cm

 

Liko 30

Papildoma informacija

Svoris 0.250 kg
Išmatavimai 7 × 7 × 18 cm

Jums taip pat gali patikti…