fbpx

Vila Hermanos purškiamas namų kvapas Orange Blossom

28.00

Vila Hermanos kolekcija Clasic. Tai kolekcija, įkvėpta kelionių ir ypatingų prisiminimų Vila Hermanos istorijoje, su išskirtiniais, senųjų tradicijų kvapais.

Vila Hermanos ilgametė patirtis, įgauta per daugelį metų pritaikant naujausias technikas ir gamybos procesus, paskatino juos tapti natūralaus augalinio vaško naudojimo pradininkais, kvapiųjų žvakių pasaulyje. Ši patirtis šiandien Vila Hermanos leidžia išsiskirti kaip vienai iš prestižiškiausių prekių ženklų žvakių ir įvairių formų kvapų difuzorių gamyboje, kurie skirti namams bei komercinei veiklai, išlaikant ypatingus, pozityvius ir ilgalaikius santykius su visais savo klientais. Dekoratyvinės kvapiosios žvakės, difuzoriai ir purškiami kvapai gaminai iš  ypač tyrų bei natūralių medžiagų, laikantis tradicijų ir kokybės standartų, kurie jau tapo Vila Hermanos istorijos dalimi nuo 1884 m.

Orange Blossom klasikinis purškiamas kvapas Orange Blossom (apelsinmedžių žiedai). Klasikinis Orange Blossom purškiamas namų kvapas sudarytas iš viršutinių verbenos, klemantino lapų natų; vidurinės natos iš apelsinmedžio žiedų bei gėlių akordų ir pagrindinės raudonmedžio, nerolio natos.

125 ml stiklinis buteliukas su sidabro spalvos purkštuku.

Įpakuotas subtilioje, elegantiškoje dėžutėje.

Rankų darbo, pagaminta Ispanijoje.

 

 

Liko 6

Produkto kodas: 750041 Kategorijos: , , , , , , Product ID: 3873

Papildoma informacija

Svoris 0.125 kg