fbpx

Vila Hermanos kvepianti žvakė BALIES

24.00

Vasara, draugai, atsipalaidavimas, mohito kokteilis, džin tonikas, miško uogos, gėlės, nauji pojūčiai – tai tik keli iš daugelio aromatų, įkvėpusių šią gyvybingą kolekciją. Spalvos, kurios pulsuoja gyvybe, laime ir linksmybėmis, priverčia jas įsimylėti. Tai kvapai, skirti praleisti laiką draugijoje, įsijungiant muziką ir taip sukuriant jaukią atmosferą.

Žvakė Bales pasižymi kambolos ir akebijos vaisių aromatu, kuriame jaučiamas ir gėliškas, saldus baltųjų rožių dvelksmas, susipinantis su citrinų natomis. Stiklinis žvakių indelis viduje ir išorėje nudažytas dvejomis, vasara dvelkiančiomis spalvomis. Įpakuota spalvingo dizaino dėžutėje.
Žvakė Bales pagaminta iš 100% natūralaus augalinio vaško. Sudėtyje nėra nei parafino, nei palmių aliejaus. Pinta grynos medvilnės degtis, kurios sudėtyje nėra sunkiųjų metalų, užtikrina ekologišką žvakės deginimą. Natūralūs, ypač tyri kvapai, kilę iš prestižiškiausios pasaulio vietos – Graso, („kvepalų sostinės“) Prancūzijos. Šios žvakės aromatas lyg pasivaikščiojimas miške, renkant laukines uogas. Pagrindinės natos: kambola, akebija, baltažiedė šliandra.
Vidurinės natos: gėlių, saldumo, baltųjų rožių, citrinos.
Viršutinės natos: kvapioji bursera, muskusas, mediena
Pagaminta Ispanijoje
Talpa: 200 g
Dagtis: 1
Degimo laikas: apie 50 val.

Liko 11

Produkto kodas: 740083 Kategorijos: , , , , Product ID: 3539

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 8 × 8 × 10 cm

Jums taip pat gali patikti…