fbpx

Vila Hermanos rankų darbo žvakė White Pine & Cedar blue Needles

25.00

Vila Hermanos kalėdinė kolekcija “Pine trees”.

Vila Hermanos ilgametė patirtis, įgauta per daugelį metų pritaikant naujausias technikas ir gamybos procesus, paskatino juos tapti natūralaus augalinio vaško naudojimo pradininkais, kvapiųjų žvakių pasaulyje. Ši patirtis šiandien Vila Hermanos leidžia išsiskirti kaip vienai iš prestižiškiausių prekių ženklų žvakių ir įvairių formų kvapų difuzorių gamyboje, kurie skirti namams bei komercinei veiklai, išlaikant ypatingus, pozityvius ir ilgalaikius santykius su visais savo klientais. Dekoratyvinės kvapiosios žvakės, difuzoriai ir purškiami kvapai gaminai iš  ypač tyrų bei natūralių medžiagų, laikantis tradicijų ir kokybės standartų, kurie jau tapo Vila Hermanos istorijos dalimi nuo 1884 m.

Vila Hermanos White Pine & Cedar blue Needles žvakė yra kedro ir smilkalų kvapas su apelsinų ir juodųjų pipirų prieskoniu. Šios žvakės aromatas apgaubia šiltu medienos ir pikantišku kvapu su obuolių, muskuso ir Australijos mėlynojo kedro natomis.

Pagrindinės natos: Australijos mėlynasis kedras, smilkalai, kiparisas.

Vidurinė nata: apelsinas, juodieji pipirai, Madagaskaro gvazdikėliai.

Viršutinės natos: mediena, prieksoniai, juodosios samanos.

Žvakė, supakuota subtilioje, elegantiško dizaino kieto kartono dėžutėje. Gali būti puiki dovanos idėja. Rankų darbo žvakės gaminamos nedideliais kiekiais, siekiant užtikrinti kiekvienos žvakės kokybę bei unikalumą. Pagaminta remiantis prabangos koncepcija: naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, atkreipiamas dėmesys į smulkiausias amatininkų kurtas detales, gaminama Ispanijoje. 100% natūralus augalinis vaškas. Sudėtyje nėra nei parafino, nei palmių aliejaus. Pinta grynos medvilnės dagtis užtikrina švarų bei ekologišką žvakės degimą. Natūralūs, ypač tyri kvapai, kilę iš prestižiškiausios pasaulio vietos – Graso, („kvepalų sostinės“) Prancūzijos.

Svoris: 200 g

Degimo laikas: apie 50 val.

Pagaminta Ispanijoje.

Liko 8

Produkto kodas: 750003-2 Kategorijos: , , , , Product ID: 5967

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 7.7 × 7.7 × 9.2 cm

Jums taip pat gali patikti…