fbpx
Akcija!

Vila Hermanos namų kvapas Fig

17.6025.60

Vila Hermanos kolekcija Clasic. Tai kolekcija, įkvėpta kelionių ir ypatingų prisiminimų Vila Hermanos istorijoje, su išskirtiniais, senųjų tradicijų kvapais.

Vila Hermanos ilgametė patirtis, įgauta per daugelį metų pritaikant naujausias technikas ir gamybos procesus, paskatino juos tapti natūralaus augalinio vaško naudojimo pradininkais, kvapiųjų žvakių pasaulyje. Ši patirtis šiandien Vila Hermanos leidžia išsiskirti kaip vienai iš prestižiškiausių prekių ženklų žvakių ir įvairių formų kvapų difuzorių gamyboje, kurie skirti namams bei komercinei veiklai, išlaikant ypatingus, pozityvius ir ilgalaikius santykius su visais savo klientais. Dekoratyvinės kvapiosios žvakės, difuzoriai ir purškiami kvapai gaminai iš  ypač tyrų bei natūralių medžiagų, laikantis tradicijų ir kokybės standartų, kurie jau tapo Vila Hermanos istorijos dalimi nuo 1884 m.

Klasikinis Fig namų kvapas sukuria kedro medienos bei odos, apelsinmedžių žiedų, lauro lapų, figos, bergamotės, figmedžių lapų natų aromatu, papildytu prieskonių akordais. Fig namų kvapas, lyg pasakiškas sodas, kuriame susipina žalių figmedžių lapų, apelsinmedžio žiedų ir medienos aromatai.

Vila Hermanos namų kvapų sudėtyje tik ypač tyri ir natūralūs kvapai, kilę iš prestižiškiausios pasaulio vietos – Graso („kvepalų sostinės“), Prancūzijos Provanso. Namų kvapai įpakuoti subtilioje, elegantiškoje dėžutėje.

Talpa: 100 ml

Talpa: 200 ml

Lazdelių skaičius: 6

Rankų darbo, pagaminta Ispanijoje

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , , , , Product ID: 3833

Papildoma informacija

Svoris N/A
Išmatavimai N/A
Pagal talpą

100 ml, 200 ml